BG přívěs vsazen vltavín 638 Bílé zlato - 585 Vltavín a diamant
BG přívěs vsazen vltavín 638 Bílé zlato - 585 Vltavín a diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD446382 Doprava a platba
14 768 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD446382 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Přívěs |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kapkovitý |
| Specifikace tvaru | Kapkovitý s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Kapka 7x5 mm |
| Ouško |
|
| Šířka | 7,76 mm |
| Výška | 23,5 mm |
| Šířka šperku | 7,8 mm |
| Výška šperku | 19 mm |
| Váha šperku | 1,37 g |
| Váha šperku v karátech | 0,101 ct |
| Typ | Přívěs |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kapkovitý |
| Specifikace tvaru | Kapkovitý s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Kapka 7x5 mm |
| Ouško |
|
| Šířka | 7,76 mm |
| Výška | 23,5 mm |
Příslušenství
Řetízek Anker 60 cm Bílé zlato - 585
Skladem
7 200 Kč
Řetízek Anker 55 cm Bílé zlato - 585
Skladem
6 800 Kč
Řetízek Anker 50 cm Bílé zlato - 585
Skladem
6 400 Kč
Řetízek Anker 45 cm Bílé zlato - 585
Skladem
6 000 Kč
Řetízek dětský Anker 42 cm Bílé zlato - 585
Skladem
5 800 Kč
Řetízek dětský Anker 40 cm Bílé zlato - 585
Skladem
5 600 Kč
Řetízek dětský Anker 38 cm Bílé zlato - 585
Skladem
5 200 Kč

