BG zlaté náušnice 96 Žluté zlato - 585 Diamant
BG zlaté náušnice 96 Žluté zlato - 585 Diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD3396/R3 Doprava a platba
63 904 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD3396/R3 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Geometrický, Kameny v řadě |
| Zapínání |
|
| Šířka | 3,15 mm |
| Výška | 12 mm |
| Šířka šperku | 3,15 mm |
| Výška šperku | 12 mm |
| Váha šperku | 2,4 g |
| Váha šperku v karátech | 0,68 ct |
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Geometrický, Kameny v řadě |
| Zapínání |
|
| Šířka | 3,15 mm |
| Výška | 12 mm |
