BG zlatý přívěšek 723 Bílé zlato - 585 Diamant
BG zlatý přívěšek 723 Bílé zlato - 585 Diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD4472399 Doprava a platba
95 520 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD4472399 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Přívěšek |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Ouško |
|
| Šířka šperku | 5,9 mm |
| Výška šperku | 22 mm |
| Váha šperku | 1,3 g |
| Váha šperku v karátech | 0,5411 ct |
| Typ | Přívěšek |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Ouško |
|
Příslušenství
Řetízek Anker 60 cm Bílé zlato - 585
Skladem
7 200 Kč
Řetízek Anker 55 cm Bílé zlato - 585
Skladem
6 800 Kč
Řetízek Anker 50 cm Bílé zlato - 585
Skladem
6 400 Kč
Řetízek Anker 45 cm Bílé zlato - 585
Skladem
6 000 Kč
Řetízek dětský Anker 42 cm Bílé zlato - 585
Skladem
5 800 Kč
Řetízek dětský Anker 40 cm Bílé zlato - 585
Skladem
5 600 Kč
Řetízek dětský Anker 38 cm Bílé zlato - 585
Skladem
5 200 Kč

