Postup při výměně zboží:

1. Stažení a vyplnění  formuláře 

Stažení a vyplnění formuláře 

Použijte odkaz (viz níže) pro stažení formuláře, poté jej vytiskněte a vyplňte. Vyplněný formulář vložte do balíku se zbožím, které si přejete zvětšit/zmenšit.

FORMULÁŘ

2. Postup k odeslání

Zboží lze vyměnit pouze do 14 dnů od doručení objednávky a to pouze vyzkoušené a nepoužívané (platí pouze pro internetový obchod)

Zabalte zboží a odešlete

Kompletní balík, který se skládá ze zboží zabaleného v krabičce a nejlépe v bublinkové obálce určeného k vrácení, vyplněného formuláře , zašlete poštou na naši adresu:

Bohemia Garnet Jewellery a.s., Tázlerova 253, 511 01, Turnov , nejlépe jako cenné psanní.

Odeslání nového zboží:

Následně vám zboží odesíláme stejnou dopravou jako je uvedena v objednávce (pokud si neurčíte jinou).

Celková doba výměny může trvat přibližně 14 dní.

Po doručení zboží k nám vám bude stornován produkt ve staré objednávce a vystaven dobropis. Bude vám vystavena nová objednávka na nový produkt a zasláno potvrzení objednávky. 

Cena :  Přebytek vám bude zaslán na účet uvedený ve formuláři a to nejpozději do 14 dní od doručení. Nedoplatek vám bude účtován dobírkou nebo bankovním převodem určeným ve formuláři. Cena za dopravu se řídí podle pravidel jako u nové objednávky.

Uděláme maximum pro rychlé vyřízení Vaší žádosti.

  • zboží musí být řádně zabaleno, aby se zabránilo jeho poškození během přepravy
  • při odeslání poštou, pečlivě uschovejte podací lístek
  • zboží posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám. Zboží nezasílejte na dobírku.