BeKid dětské náušnice 732 Žluté zlato - 585 Diamant
BeKid dětské náušnice 732 Žluté zlato - 585 Diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: YD3373288 Doprava a platba
Původní cena 13 018 Kč.
Ušetříte
20% (2 604 Kč)
10 414 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: YD3373288 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,3 mm |
| Šířka šperku | 4,5 mm |
| Výška šperku | 4,5 mm |
| Váha šperku | 1,14 g |
| Váha šperku v karátech | 0,1 ct |
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,3 mm |
