BeKid dětské náušnice 732 Žluté zlato - 585 Diamant
BeKid dětské náušnice 732 Žluté zlato - 585 Diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: YD337321340 Doprava a platba
Původní cena 15 245 Kč.
Ušetříte
20% (3 049 Kč)
12 196 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: YD337321340 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,3 mm |
| Šířka šperku | 4,5 mm |
| Výška šperku | 17 mm |
| Váha šperku | 1,64 g |
| Váha šperku v karátech | 0,1 ct |
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,3 mm |
