BeKid dětské náušnice 737 Bílé zlato - 585 Diamant
BeKid dětské náušnice 737 Bílé zlato - 585 Diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: YD437371340 Doprava a platba
Původní cena 26 246 Kč.
Ušetříte
20% (5 249 Kč)
20 997 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: YD437371340 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,7 mm |
| Šířka šperku | 5,5 mm |
| Výška šperku | 18 mm |
| Váha šperku | 2,22 g |
| Váha šperku v karátech | 0,17 ct |
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,7 mm |
