BeKid dětské náušnice 737 Bílé zlato - 585 Růžový kubický zirkon
BeKid dětské náušnice 737 Bílé zlato - 585 Růžový kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: YN4373788 Doprava a platba
Původní cena 6 352 Kč.
Ušetříte
20% (1 270 Kč)
5 082 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: YN4373788 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,7 mm |
| Barva zirkonu |
|
| Šířka šperku | 5,5 mm |
| Výška šperku | 5,5 mm |
| Váha šperku | 1,72 g |
| Váha šperku v karátech | 0,085 ct |
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,7 mm |
| Barva zirkonu |
|
