BG kapkovitého tvaru náušnice 427 Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
BG kapkovitého tvaru náušnice 427 Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV23427 Doprava a platba
16 939 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV23427 Doprava a platba
Parametry
| Styl | Visací |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kapkovitý |
| Specifikace tvaru | Solitérní kámen |
| Kolekce | Tear |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kapka 15x8 mm |
| Šířka šperku | 8 mm |
| Výška šperku | 31,5 mm |
| Váha šperku | 5,4 g |
| Styl | Visací |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kapkovitý |
| Specifikace tvaru | Solitérní kámen |
| Kolekce | Tear |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kapka 15x8 mm |
