BG náušnice 404-R7 květ Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
BG náušnice 404-R7 květ Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV23404R7 Doprava a platba
3 393 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV23404R7 Doprava a platba
Parametry
| Styl | Krátké visací |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Stylizace rostlin |
| Kolekce | Star |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3,5 mm |
| Šířka | 15,65 mm |
| Výška | 15,65 mm |
| Šířka šperku | 15,7 mm |
| Výška šperku | 15,7 mm |
| Váha šperku | 4 g |
| Styl | Krátké visací |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Stylizace rostlin |
| Kolekce | Star |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3,5 mm |
| Šířka | 15,65 mm |
| Výška | 15,65 mm |
