BG náušnice s přírodním granátem 159 03 Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
BG náušnice s přírodním granátem 159 03 Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV2315903 Doprava a platba
1 261 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV2315903 Doprava a platba
Parametry
| Styl | Krátké visací |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Geometrický |
| Specifikace tvaru | Geometrický |
| Kolekce | Cell |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3 mm |
| Šířka šperku | 5,5 mm |
| Výška šperku | 8 mm |
| Váha šperku | 0,95 g |
| Styl | Krátké visací |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Geometrický |
| Specifikace tvaru | Geometrický |
| Kolekce | Cell |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3 mm |
