BG náušnice s přírodním granátem nebo vltavínem 1481 Žluté zlato - 585 Vltavín a diamant
BG náušnice s přírodním granátem nebo vltavínem 1481 Žluté zlato - 585 Vltavín a diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD33148101 Doprava a platba
33 488 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD33148101 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Čtvercový |
| Specifikace tvaru | Čtvercový s kameny okolo |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 4,7 mm |
| Šířka šperku | 8,5 mm |
| Výška šperku | 14 mm |
| Váha šperku | 2,2 g |
| Váha šperku v karátech | 0,2 ct |
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Čtvercový |
| Specifikace tvaru | Čtvercový s kameny okolo |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 4,7 mm |
