BG náušnice s vltavínem 985 Žluté zlato - 585 Vltavín a diamant
BG náušnice s vltavínem 985 Žluté zlato - 585 Vltavín a diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD3398591 Doprava a platba
40 272 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD3398591 Doprava a platba
Parametry
| Styl | Krátké visací |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý, Kameny v řadě |
| Kolekce | Geometric |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Šířka šperku | 5,5 mm |
| Výška šperku | 32 mm |
| Váha šperku | 4 g |
| Váha šperku v karátech | 0,266 ct |
| Styl | Krátké visací |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý, Kameny v řadě |
| Kolekce | Geometric |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
