BG náušnice vltavín kruhového tvaru 970 Bílé zlato - 585 Vltavín a diamant
BG náušnice vltavín kruhového tvaru 970 Bílé zlato - 585 Vltavín a diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD4397003 Doprava a platba
58 640 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD4397003 Doprava a platba
Parametry
| Styl | Pecky |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Geometric |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,6 mm |
| Šířka šperku | 12 mm |
| Výška šperku | 12 mm |
| Váha šperku | 3,1 g |
| Váha šperku v karátech | 0,648 ct |
| Styl | Pecky |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Geometric |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,6 mm |

