BG náušnice vsazený granát 756 Bílé zlato - 585 Vltavín a granát
BG náušnice vsazený granát 756 Bílé zlato - 585 Vltavín a granát
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV4375607 Doprava a platba
21 360 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV4375607 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Ovál 7x5 mm |
| Šířka | 11,2 mm |
| Výška | 13,4 mm |
| Šířka šperku | 11,2 mm |
| Výška šperku | 13,4 mm |
| Váha šperku | 4,64 g |
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Ovál 7x5 mm |
| Šířka | 11,2 mm |
| Výška | 13,4 mm |

