BG náušnice vsazený granát 756 Stříbro 925 - rhodium Vltavín a kubický zirkon
BG náušnice vsazený granát 756 Stříbro 925 - rhodium Vltavín a kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ7375607 Doprava a platba
6 045 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ7375607 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Ovál 7x5 mm |
| Šířka | 11,2 mm |
| Výška | 13,4 mm |
| Šířka šperku | 11,2 mm |
| Výška šperku | 13,4 mm |
| Váha šperku | 3,34 g |
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Ovál 7x5 mm |
| Šířka | 11,2 mm |
| Výška | 13,4 mm |
