BG přívěs český přírodní granát 756-1 Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a kubický zirkon
BG přívěs český přírodní granát 756-1 Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ247561 Doprava a platba
2 522 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ247561 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Přívěs |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Velikost primárního kamene | Ovál 7x5 mm |
| Šířka | 11,2 mm |
| Výška | 13,4 mm |
| Šířka šperku | 11,2 mm |
| Výška šperku | 13,4 mm |
| Váha šperku | 1,55 g |
| Typ | Přívěs |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Velikost primárního kamene | Ovál 7x5 mm |
| Šířka | 11,2 mm |
| Výška | 13,4 mm |
Příslušenství
Řetízek Anker 60 cm Stříbro 925 - pozlacené
Skladem
550 Kč
Řetízek Anker 55 cm Stříbro 925 - pozlacené
Skladem
500 Kč
Řetízek Anker 50 cm Stříbro 925 - pozlacené
Skladem
450 Kč
Řetízek Anker 45 cm Stříbro 925 - pozlacené
Skladem
400 Kč
Řetízek dětský Anker 42 cm Stříbro 925 - pozlacené
Skladem
370 Kč
Řetízek dětský Anker 40 cm Stříbro 925 - pozlacené
Skladem
350 Kč
Řetízek dětský Anker 38 cm Stříbro 925 - pozlacené
Skladem
320 Kč



