BG přívěs český přírodní granát 756-2 Bílé zlato - 585 Vltavín a kubický zirkon
BG přívěs český přírodní granát 756-2 Bílé zlato - 585 Vltavín a kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ447562 Doprava a platba
9 872 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ447562 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Přívěs |
|---|---|
| Kov |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Velikost primárního kamene | Ovál 7x5 mm |
| Šířka | 11,2 mm |
| Výška | 13,4 mm |
| Šířka šperku | 11,2 mm |
| Výška šperku | 13,4 mm |
| Váha šperku | 2,02 g |
| Typ | Přívěs |
|---|---|
| Kov |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Velikost primárního kamene | Ovál 7x5 mm |
| Šířka | 11,2 mm |
| Výška | 13,4 mm |
Příslušenství
Řetízek dětský Anker 42 cm Bílé zlato - 585
Skladem
5 800 Kč
Řetízek dětský Anker 40 cm Bílé zlato - 585
Skladem
5 600 Kč
Řetízek dětský Anker 38 cm Bílé zlato - 585
Skladem
5 200 Kč
Řetízek Anker 60 cm Bílé zlato - 585
Skladem
7 200 Kč
Řetízek Anker 55 cm Bílé zlato - 585
Skladem
6 800 Kč
Řetízek Anker 50 cm Bílé zlato - 585
Skladem
6 400 Kč
Řetízek Anker 45 cm Bílé zlato - 585
Skladem
6 000 Kč

