BG přívěs kulatý 017-0 Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
BG přívěs kulatý 017-0 Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV240170 Doprava a platba
2 418 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV240170 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Přívěs |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Geometric |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 4 mm |
| Ouško |
|
| Šířka šperku | 12 mm |
| Výška šperku | 21,5 mm |
| Váha šperku | 1,88 g |
| Typ | Přívěs |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Geometric |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 4 mm |
| Ouško |
|
Příslušenství
Řetízek Anker 60 cm Stříbro 925 - pozlacené
Skladem
550 Kč
Řetízek Anker 55 cm Stříbro 925 - pozlacené
Skladem
500 Kč
Řetízek Anker 50 cm Stříbro 925 - pozlacené
Skladem
450 Kč
Řetízek Anker 45 cm Stříbro 925 - pozlacené
Skladem
400 Kč
Řetízek dětský Anker 42 cm Stříbro 925 - pozlacené
Skladem
370 Kč
Řetízek dětský Anker 40 cm Stříbro 925 - pozlacené
Skladem
350 Kč
Řetízek dětský Anker 38 cm Stříbro 925 - pozlacené
Skladem
320 Kč




