BG prsten 004-X kulatého tvaru Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
BG prsten 004-X kulatého tvaru Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV22004X Doprava a platba
4 134 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV22004X Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Target |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5,1 mm |
| Šína | Dvě řady kamenů |
| Šířka šperku | 16 mm |
| Výška šperku | 16 mm |
| Váha šperku | 4,88 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Target |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5,1 mm |
| Šína | Dvě řady kamenů |



