BG prsten 159 I Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
BG prsten 159 I Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV22159I Doprava a platba
1 677 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV22159I Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Geometrický |
| Specifikace tvaru | Geometrický |
| Kolekce | Cell |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka šperku | 5,5 mm |
| Výška šperku | 8 mm |
| Váha šperku | 1,5 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Geometrický |
| Specifikace tvaru | Geometrický |
| Kolekce | Cell |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3 mm |
| Šína | Bez kamenů |




