BG prsten 408-X solitérního tvaru Žluté zlato - 585 Vltavín a granát
BG prsten 408-X solitérního tvaru Žluté zlato - 585 Vltavín a granát
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV32408X Doprava a platba
25 728 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV32408X Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Solitérní, Geometrický |
| Specifikace tvaru | Hvězdička |
| Kolekce | Star |
| Velikost primárního kamene | Spicovál 8x4 mm |
| Šína | Dvě řady kamenů |
| Šířka šperku | 15,7 mm |
| Výška šperku | 15,7 mm |
| Váha šperku | 3,51 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Solitérní, Geometrický |
| Specifikace tvaru | Hvězdička |
| Kolekce | Star |
| Velikost primárního kamene | Spicovál 8x4 mm |
| Šína | Dvě řady kamenů |
