BG prsten 409-Z solitérního tvaru Žluté zlato - 585 Vltavín a granát
BG prsten 409-Z solitérního tvaru Žluté zlato - 585 Vltavín a granát
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV32409Z Doprava a platba
22 896 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV32409Z Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Solitérní, Geometrický |
| Specifikace tvaru | Solitérní kámen, Hvězdička |
| Kolekce | Star |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5,2 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |
| Šířka šperku | 16 mm |
| Výška šperku | 20,5 mm |
| Váha šperku | 6,28 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Solitérní, Geometrický |
| Specifikace tvaru | Solitérní kámen, Hvězdička |
| Kolekce | Star |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5,2 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |
