BG prsten kulatý 230-I Žluté zlato - 585 Vltavín a granát
BG prsten kulatý 230-I Žluté zlato - 585 Vltavín a granát
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV32230I Doprava a platba
22 160 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV32230I Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Geometric |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 7 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka šperku | 12 mm |
| Výška šperku | 13 mm |
| Váha šperku | 4,55 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Geometric |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 7 mm |
| Šína | Bez kamenů |

