BG prsten kulatý 456-I Stříbro 925 - rhodium Vltavín a kubický zirkon
BG prsten kulatý 456-I Stříbro 925 - rhodium Vltavín a kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ72456I Doprava a platba
3 484 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ72456I Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Flowers |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 4 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka šperku | 9,5 mm |
| Výška šperku | 9,5 mm |
| Váha šperku | 3,6 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Flowers |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 4 mm |
| Šína | Bez kamenů |
