BG prsten kulatý 457-I Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
BG prsten kulatý 457-I Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV22457I Doprava a platba
5 148 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV22457I Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Kings |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 7 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka šperku | 17 mm |
| Výška šperku | 17 mm |
| Váha šperku | 5,07 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Kings |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 7 mm |
| Šína | Bez kamenů |


