BG prsten kulatý 744-I Bílé zlato - 585 Vltavín a granát
BG prsten kulatý 744-I Bílé zlato - 585 Vltavín a granát
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV42744I Doprava a platba
11 280 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV42744I Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Geometric |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Šířka | 9,4 mm |
| Výška | 9,40 mm |
| Šířka šperku | 9,4 mm |
| Výška šperku | 9,4 mm |
| Váha šperku | 2,88 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Geometric |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Šířka | 9,4 mm |
| Výška | 9,40 mm |






