BG prsten oválný 466-V Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
BG prsten oválný 466-V Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV22466V Doprava a platba
4 823 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV22466V Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Kolekce | Square |
| Velikost primárního kamene | Ovál 9x6 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 14,5 mm |
| Výška | 17 mm |
| Šířka šperku | 14,5 mm |
| Výška šperku | 17 mm |
| Váha šperku | 3,3 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Kolekce | Square |
| Velikost primárního kamene | Ovál 9x6 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 14,5 mm |
| Výška | 17 mm |
