BG prsten oválný 466-Y Stříbro 925 - rhodium Vltavín a kubický zirkon
BG prsten oválný 466-Y Stříbro 925 - rhodium Vltavín a kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ72466bY Doprava a platba
5 473 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ72466bY Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Kolekce | Square |
| Velikost primárního kamene | Ovál 9x6 mm |
| Šína | Řady kamenů do V |
| Šířka | 14,5 mm |
| Výška | 17 mm |
| Šířka šperku | 14,5 mm |
| Výška šperku | 17 mm |
| Váha šperku | 3,85 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Kolekce | Square |
| Velikost primárního kamene | Ovál 9x6 mm |
| Šína | Řady kamenů do V |
| Šířka | 14,5 mm |
| Výška | 17 mm |
