BG prsten oválný 756-I Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
BG prsten oválný 756-I Stříbro 925 - pozlacené Vltavín a granát
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV22756I Doprava a platba
4 758 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV22756I Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Velikost primárního kamene | Ovál 7x5 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 11,2 mm |
| Výška | 13,4 mm |
| Šířka šperku | 11,2 mm |
| Výška šperku | 13,4 mm |
| Váha šperku | 2,7 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Velikost primárního kamene | Ovál 7x5 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 11,2 mm |
| Výška | 13,4 mm |


