BG prsten oválný s vltavínem 648 Bílé zlato - 585 Vltavín a diamant
BG prsten oválný s vltavínem 648 Bílé zlato - 585 Vltavín a diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD42648 Doprava a platba
83 856 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD42648 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Kolekce | Kings |
| Velikost primárního kamene | Ovál 16x11 mm |
| Šína | Řady kamenů do V |
| Šířka šperku | 20 mm |
| Výška šperku | 16,5 mm |
| Váha šperku | 6,99 g |
| Váha šperku v karátech | 0,696 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Kolekce | Kings |
| Velikost primárního kamene | Ovál 16x11 mm |
| Šína | Řady kamenů do V |
