BG prsten přírodní broušený granát 739 Žluté zlato - 585 Vltavín a granát
BG prsten přírodní broušený granát 739 Žluté zlato - 585 Vltavín a granát
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV32739 Doprava a platba
13 408 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV32739 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní kámen |
| Kolekce | Geometric |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 13,80 mm |
| Výška | 5,50 mm |
| Šířka šperku | 5,7 mm |
| Výška šperku | 4 mm |
| Váha šperku | 2,9 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní kámen |
| Kolekce | Geometric |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 13,80 mm |
| Výška | 5,50 mm |
