BG prsten ve tvaru hvězdy 521-K Žluté zlato - 585 Vltavín a granát
BG prsten ve tvaru hvězdy 521-K Žluté zlato - 585 Vltavín a granát
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV32521K Doprava a platba
19 248 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV32521K Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Geometrický |
| Specifikace tvaru | Hvězdička |
| Kolekce | Star |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 6 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |
| Šířka šperku | 14 mm |
| Výška šperku | 14 mm |
| Váha šperku | 4,39 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Geometrický |
| Specifikace tvaru | Hvězdička |
| Kolekce | Star |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 6 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |
