BG prsten ve tvaru hvězdy 521-P Bílé zlato - 585 Vltavín a kubický zirkon
BG prsten ve tvaru hvězdy 521-P Bílé zlato - 585 Vltavín a kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ42521P Doprava a platba
22 864 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ42521P Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Geometrický |
| Specifikace tvaru | Hvězdička |
| Kolekce | Star |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 6 mm |
| Šína | Vícekamenná |
| Šířka šperku | 14 mm |
| Výška šperku | 14 mm |
| Váha šperku | 5,34 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Geometrický |
| Specifikace tvaru | Hvězdička |
| Kolekce | Star |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 6 mm |
| Šína | Vícekamenná |
