BG prstýnek 002 Stříbro 925 - ruthenium (30-90dní) Vltavín a granát
BG prstýnek 002 Stříbro 925 - ruthenium (30-90dní) Vltavín a granát
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV02002I Doprava a platba
1 872 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV02002I Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,8 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 9 |
| Výška | 9 |
| Šířka šperku | 9 mm |
| Výška šperku | 9 mm |
| Váha šperku | 1,6 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,8 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 9 |
| Výška | 9 |

