BG vltavínové náušnice 879 Bílé zlato - 585 Vltavín a kubický zirkon
BG vltavínové náušnice 879 Bílé zlato - 585 Vltavín a kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ43879D07 Doprava a platba
11 952 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ43879D07 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Stylizace rostlin |
| Specifikace tvaru | Kytička, Solitérní |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2 mm |
| Šířka | 6 mm |
| Výška | 6 mm |
| Šířka šperku | 6 mm |
| Výška šperku | 19,5 mm |
| Váha šperku | 3,01 g |
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Stylizace rostlin |
| Specifikace tvaru | Kytička, Solitérní |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2 mm |
| Šířka | 6 mm |
| Výška | 6 mm |

