BG vltavínové náušnice 879 Žluté zlato - 585 Vltavín a kubický zirkon
BG vltavínové náušnice 879 Žluté zlato - 585 Vltavín a kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ33879D03 Doprava a platba
9 456 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ33879D03 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Stylizace rostlin |
| Specifikace tvaru | Kytička, Solitérní |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2 mm |
| Šířka | 6 mm |
| Výška | 6 mm |
| Šířka šperku | 6 mm |
| Výška šperku | 24 mm |
| Váha šperku | 2,31 g |
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Stylizace rostlin |
| Specifikace tvaru | Kytička, Solitérní |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2 mm |
| Šířka | 6 mm |
| Výška | 6 mm |

