BG vltavínový prsten 551L Bílé zlato - 585 Vltavín a kubický zirkon
BG vltavínový prsten 551L Bílé zlato - 585 Vltavín a kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ42551L Doprava a platba
6 592 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ42551L Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů, Vícekamenná |
| Šířka | 3,9 mm |
| Výška | 3,9 mm |
| Šířka šperku | 3,9 mm |
| Výška šperku | 3,9 mm |
| Váha šperku | 1,46 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů, Vícekamenná |
| Šířka | 3,9 mm |
| Výška | 3,9 mm |
