BG vltavínový prsten 553K Žluté zlato - 585 Vltavín a diamant
BG vltavínový prsten 553K Žluté zlato - 585 Vltavín a diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD32553K Doprava a platba
9 712 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD32553K Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,5 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |
| Šířka | 3,6 mm |
| Výška | 3,6 mm |
| Šířka šperku | 3,6 mm |
| Výška šperku | 3,6 mm |
| Váha šperku | 1,36 g |
| Váha šperku v karátech | 0,0496 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,5 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |
| Šířka | 3,6 mm |
| Výška | 3,6 mm |

