BG vltavínový prsten 554T Žluté zlato - 585 Vltavín
BG vltavínový prsten 554T Žluté zlato - 585 Vltavín
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV32554T Doprava a platba
9 728 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV32554T Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní kámen |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 4,1 mm |
| Výška | 4,1 mm |
| Šířka šperku | 4,1 mm |
| Výška šperku | 4,1 mm |
| Váha šperku | 2,22 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní kámen |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 4,1 mm |
| Výška | 4,1 mm |







