BG vltavínový prsten 557J Bílé zlato - 585 Vltavín a diamant
BG vltavínový prsten 557J Bílé zlato - 585 Vltavín a diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD42557J Doprava a platba
14 528 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD42557J Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |
| Šířka | 5,5 mm |
| Výška | 5,5 mm |
| Šířka šperku | 5,5 mm |
| Výška šperku | 5,5 mm |
| Váha šperku | 1,91 g |
| Váha šperku v karátech | 0,0446 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |
| Šířka | 5,5 mm |
| Výška | 5,5 mm |

