BG vltavínový prsten 560L Bílé zlato - 585 Vltavín a kubický zirkon
BG vltavínový prsten 560L Bílé zlato - 585 Vltavín a kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ42560L Doprava a platba
7 616 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVZ42560L Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Specifikace tvaru | Solitérní s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Ovál 6x4 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů, Vícekamenná |
| Šířka | 4,5 mm |
| Výška | 6,5 mm |
| Šířka šperku | 4,5 mm |
| Výška šperku | 6,5 mm |
| Váha šperku | 1,65 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Specifikace tvaru | Solitérní s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Ovál 6x4 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů, Vícekamenná |
| Šířka | 4,5 mm |
| Výška | 6,5 mm |
