BG vltavínový prsten 875C Bílé zlato - 585 Vltavín
BG vltavínový prsten 875C Bílé zlato - 585 Vltavín
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV42875C Doprava a platba
7 760 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZV42875C Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní kámen |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 5,7 mm |
| Výška | 5,7 mm |
| Šířka šperku | 6 mm |
| Výška šperku | 6 mm |
| Váha šperku | 1,64 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní kámen |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 5,7 mm |
| Výška | 5,7 mm |






