BG vltavínový prsten 875E Žluté zlato - 585 Vltavín a diamant
BG vltavínový prsten 875E Žluté zlato - 585 Vltavín a diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD32875E Doprava a platba
19 280 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD32875E Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Šířka | 5,7 mm |
| Výška | 5,7 mm |
| Šířka šperku | 6 mm |
| Výška šperku | 6 mm |
| Váha šperku | 2,19 g |
| Váha šperku v karátech | 0,145 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Šířka | 5,7 mm |
| Výška | 5,7 mm |
