BG vltavínový prsten 878L Bílé zlato - 585 Vltavín a diamant
BG vltavínový prsten 878L Bílé zlato - 585 Vltavín a diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD42878L Doprava a platba
11 792 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD42878L Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Stylizace rostlin |
| Specifikace tvaru | Solitérní s kameny okolo, Kytička |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,5 mm |
| Šína | Vícekamenná |
| Šířka | 6,8 mm |
| Výška | 6,8 mm |
| Šířka šperku | 6,8 mm |
| Výška šperku | 6,8 mm |
| Váha šperku | 1,72 g |
| Váha šperku v karátech | 0,0606 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Stylizace rostlin |
| Specifikace tvaru | Solitérní s kameny okolo, Kytička |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,5 mm |
| Šína | Vícekamenná |
| Šířka | 6,8 mm |
| Výška | 6,8 mm |
