BG zlaté náušnice 808 Bílé zlato - 585 Bílý kubický zirkon
BG zlaté náušnice 808 Bílé zlato - 585 Bílý kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ43808 Doprava a platba
Původní cena 43 616 Kč.
Ušetříte
20% (8 723 Kč)
34 893 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ43808 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,7 mm |
| Barva zirkonu |
|
| Šířka | 4 mm |
| Výška | 28 mm |
| Šířka šperku | 4 mm |
| Výška šperku | 28 mm |
| Váha šperku | 11,8 g |
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,7 mm |
| Barva zirkonu |
|
| Šířka | 4 mm |
| Výška | 28 mm |



