BG zlatý diamantový prstýnek 1122 Bílé zlato - 585 Diamant lab-grown
BG zlatý diamantový prstýnek 1122 Bílé zlato - 585 Diamant lab-grown
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd421122 Doprava a platba
37 568 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd421122 Doprava a platba
Parametry
| Kov |
|
|---|---|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Solitérní |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3,5 mm |
| Šířka | 3,8 mm |
| Výška | 3,8 mm |
| Šířka šperku | 3,8 mm |
| Výška šperku | 3,8 mm |
| Váha šperku | 1,8 g |
| Váha šperku v karátech | 0,17 ct |
| Kov |
|
|---|---|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Solitérní |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3,5 mm |
| Šířka | 3,8 mm |
| Výška | 3,8 mm |

