BG zlatý diamantový prstýnek 1123 Žluté zlato - 585 Diamant lab-grown
BG zlatý diamantový prstýnek 1123 Žluté zlato - 585 Diamant lab-grown
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd321123 Doprava a platba
51 616 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd321123 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 4 mm |
| Šířka | 4,3 mm |
| Výška | 4,3 mm |
| Šířka šperku | 4,3 mm |
| Váha šperku | 2,1 g |
| Váha šperku v karátech | 0,487 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 4 mm |
| Šířka | 4,3 mm |
| Výška | 4,3 mm |
