BG zlatý diamantový prstýnek 732 Bílé zlato - 585 Diamant lab-grown
BG zlatý diamantový prstýnek 732 Bílé zlato - 585 Diamant lab-grown
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd42732 Doprava a platba
15 552 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd42732 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Solitérní |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,3 mm, Kulatý 2,8 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 3,4 mm |
| Výška | 3,4 mm |
| Váha šperku | 2,2 g |
| Váha šperku v karátech | 0,085 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Solitérní |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,3 mm, Kulatý 2,8 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 3,4 mm |
| Výška | 3,4 mm |

