BG zlatý diamantový prstýnek 786 Bílé zlato - 585 Diamant lab-grown
BG zlatý diamantový prstýnek 786 Bílé zlato - 585 Diamant lab-grown
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd42786 Doprava a platba
46 880 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd42786 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 4 mm |
| Šína | Řady kamenů do V |
| Šířka | mm |
| Výška | mm |
| Šířka šperku | 6,5 mm |
| Váha šperku | 4,7 g |
| Váha šperku v karátech | 0,35 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 4 mm |
| Šína | Řady kamenů do V |
| Šířka | mm |
| Výška | mm |
